Profesjonalne zabiegi estetyczne

Hialuron & Collagen Magdalena Żuberek

Dbamy o kobiece piękno stosując terapie subtelnie korygujące wygląd poszczególnych partii ciała oraz cery. Gabinet kosmetyczny Hialuron&Collagen w Zgorzelcu oferuje różnorodne zabiegi estetyczne twarzy i ciała takie jak:

  • powiększanie ust za pomocą kwasu różnymi technikami,
  • wolumetria twarzy (policzki, żuchwa, broda),
  • mezoterapia mikroigłowa i diamentowa,
  • liposukcja kawitacyjna,
  • terapie wyszczuplające sylwetkę,
  • wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym,
  • dopigmentowanie skóry.

Salon prowadzony jest przez stale rozwijającą się kosmetyczkę Magdalenę Żuberek, która od roku przyjmuje u siebie Klientki zmagające się z różnymi niedoskonałościami oraz problemami związanymi z wyglądem i urodą.

Zabiegi estetyczne na twarz i ciało takie jak mezoterapia mikroigłowa czy liposukcja kawitacyjna są dobierane nie tylko do preferencji Klientek, ale również do problemów skórnych z uwzględnieniem przeciwskazań do przeprowadzenia danej terapii. Bez względu na to, czy Klientce zależy na wyszczupleniu ciała, wypełnieniu zmarszczek czy powiększeniu ust, gabinet postara się sprostać obowiązującemu kanonowi piękna oraz wszelkim zasadom bezpieczeństwa.

image1
Oferta Zabiegów

Powiększanie Ust


Rzeźbienie ust na płasko techniką paryską, liniowo-wsteczną i wachlarzową.

   750,00 złotych

Wolumetria Twarzy


FULLFACE, czyli lifting i modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy i nadać jej młodszy, harmonijny wygląd.

   od 750,00 złotych
do 4500,00 złotych

Mikrodermabrazja Diamentowa


Mikrodermabrazja, nazywana też mikropeelingiem, to metoda mechanicznego złuszczania naskórka za pomocą precyzyjnie kontrolowanego strumienia mikrokryształków. Jest to zabieg, który złuszcza, dotlenia i wzmacnia skórę, a dodatkowo stymuluje produkcję kolagenu, pozwalając skutecznie pozbyć się takich niedoskonałości, jak: zmarszczki, rozstępy, trądzik, cellulit, przebarwienia, a nawet blizny.

   od 100,00 złotych
do 200,00 złotych

Mezoterapia Mikroigłowa


Mezoterapia mikroigłowa to niechirurgiczna metoda rewitalizacji skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Unikalna technologia stosowana w trakcie zabiegu dostarcza skoncentrowane składniki odżywcze z ominięciem bariery naskórka.
 -twarz
 -szyja
 -dekolt


   od 100,00 złotych
do 400,00 złotych

BB Glow


Jest to rewolucyjny zabieg subtelnej pigmentacji skóry, z wykorzystaniem innowacyjnych ampułek BB Glow, który rozjaśnia i wygładza koloryt, jednocześnie kamuflując przebarwienia, zmiany potrądzikowe czy melasmę. Zabieg może być wykonywany na skórę twarzy, okolice oczu, szyję, dekolt a także na skórę dłoni.

   od 200,00 złotych
do 300,00 złotych

Liposukcja kawitacyjna


Zabiegi wyszczuplające i kształtujące ciało.

   od 100,00 złotych
do 150,00 złotych

Fale radiowe RF


Zabiegi wyszczuplające i kształtujące ciało.

   od 100,00 złotych
do 200,00 złotych

Lipolaser


Zabiegi wyszczuplające i kształtujące ciało.


   od 50,00 złotych
do 100,00 złotych

Kriolipoliza


Zabiegi wyszczuplające i kształtujące ciało.

   od 200,00 złotych
do 500,00 złotych

Wypełnianie zmarszczek


Już wkrótce! / Schon bald!

   od 300,00 złotych
do 1600,00 złotych

Zadowoleni klienci

0 +
Happy Clients