Informacje

Soczyste, pełne, symetryczne i przede wszystkim kobiece – każda Pani chciałaby, aby jej wargi prezentowały się estetycznie oraz były odpowiednio dopasowane do proporcji twarzy tak, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie. W naszym salonie wykonujemy zabieg, jakim jest powiększanie ust, z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz różnych metod dostosowanych do kształtu i rozmiaru warg Klientek.

Kuracja medycyny estetycznej polega na wprowadzeniu do warg Klientki wystarczającej ilości substancji o odpowiednio wyselekcjonowanym stężeniu za pomocą igły. Przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z kosmetyczką, która doradzi jaki kształt będzie najbardziej pasował Klientce oraz która technika będzie możliwie najmniej inwazyjna. W naszym salonie wykonujemy zabieg za pomocą metody paryskiej, liniowo-wstecznej oraz wachlarzowej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Gabinet medycyny estetycznej oraz kosmetyki oferuje powiększanie ust kwasem hialuronowym w salonie zlokalizowanym w Zgorzelcu w cenie 750 zł.