Ideał kobiecej cery to gładka, jedwabista i jędrna skóra pozbawiona niedoskonałości oraz przebarwień. W gabinecie Hialuron&Collagen zadbamy o to, abyś po kilku zaplanowanych sesjach zabiegu zobaczyła efekty na swojej twarzy w postaci wyraźnie odmłodzonej cery. Umożliwia to mezoterapia mikroigłowa, czyli jedna z usług dostępnych w ofercie salonu kosmetycznego prowadzonego przez Magdalenę Żuberek. Zachęcamy do zapoznania się z opisem usługi oraz jej ceną.

Zabieg polega na stymulowaniu skóry buzi, głowy lub pod oczami poprzez miejscowe wbijanie drobnych i pulsujących szpileczek umieszczonych na powierzchni derma rollera lub urządzenia nakłuwającego. Takie naruszanie naskórka pozwala na bardziej efektywne wtłoczenie i wchłanianie składników odżywczych zastosowanych podczas zabiegu. Ich dobór zależy od potrzeb skóry Klientki oraz oczekiwań ustalonych podczas wywiadu z kosmetyczką.

Mezoterapia mikroigłowa twarzy, głowy czy skóry pod oczami jest wykonywana w salonie Hialuron&Collagen w Zgorzelcu. W zależności od wybranego miejsca, cena zabiegu wynosi od 100 do 400 zł.